Kdo jsem?

jvanek

Dobrý den Vážení,

jmenuji se Jiří Vaněk, narodil jsem se v roce 1986 v Raduni, je to malá, ale zato krásná vesnička kousek od Opavy ve Slezsku.

Vystudoval jsem v Opavě Obchodní akademii a brigádně jsem zakládal účetní doklady. Po “obchodce“ jsem zamířil do Karviné na Opavskou univerzitu, kde jsem díky své mladistvé nerozvážnosti úspěšně nedokončil první ročník.

Nastoupil jsem tedy na dálkové studium (soboty, neděle) na Evropský Polytechnický Institut v Kunovicích u Uherského Hradiště. Přes týden jsem měl relativně volno, tudíž jsem začal pracovat pod daňovým poradcem jako účetní, plus k tomu jsem zpracovával známým daně z příjmu a radil v oblasti daní.

Když jsem dokončil bakalářské studium, uvažoval jsem kam dál. Při pomyšlení, že budu pracovat ještě minimálně dalších 40 let, jsem si vybral denní studium na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, obor finance. Zde jsem zjistil, jak jsem znalostně pozadu oproti svým vrstevníkům na „Baťovce“. Začal jsem tedy na sobě usilovněji pracovat a v roce 2012 jsem dokončil svou diplomovou práci na zajímavé téma Fúze společností a úspěšně odpromoval.

Při škole ve Zlíně jsem se začal věnovat oblasti soukromých financí a investování na burze. Tato činnost mě zaujala natolik, že jsem po škole rozjel dráhu finančního poradenství. Práce mě baví a jsem rád, když mohu někomu pomoci tím, co umím a dělám, jak nejlépe dovedu.

Ve svém volném čase se věnuji rodině, vzdělání a když to výjde tak protáhnout tělo na tenisovém kurtě.

Velice rád poznávám nové lidi, díky tomu mě tato práce tolik baví, pokud, by jste měli chuť se potkat, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.

Přeji Vám pohodový den,

Ing. Jiří Vaněk